013 751 2231/ 2

GRAAD/ GRADE 1-7

Akademiese Top 15 (in alfabetiese volgorde)  /  Academic Top 15  (in alphabetic order)

Baie geluk aan die volgende leerlinge wat puik akademies presteer het.   Sterkte met die res van die jaar se akademie.

Congratulations to the following pupils who excelled academically.  We wish you all the best for the rest of the year.

Graad / Grade 1

Gr 1

Links na regs / Left to right:

Voor/Front:  Angela Billson, Nora Veleparambil, Kian de Villiers

2de ry/2nd row:  Mieke Siemens, Nhlamula Mbokodo, Ilke van der Merw, Benji Loubser

3rd ry/3rd row:  Lhyra van Huizen, Jonah Strydom, Ingrid du Toit, Faith Ngomane

Agter/Back:  Caitlin Stander, Ivunè Ohlsen, Mianè Bosch, Leon Dreyer

Graad / Grade 2

Gr 2

Links na regs / Left to right:

Voor/Front:  Jandri van Zyl, Ruard Botha, Ilandri Jacob, Amore van der Westhuizen

Middel/Middle:  Louis Janse van Rensburg, Isabelle Cavina, Hendrè Briel, Jeanne Badenhorst, Klarissa Herselman

Agter/Back:  Mia-Leigh Wessels, Joshua du Preez, Ruan Barnard, Hendrik Stander, Aletta Grimbeeck

Afwesig/Absent:  Elanè van der Westhuizen

Graad / Grade 3

Gr 3

Links na regs / Left to right:

Voor/Front:   Ruwandi Pieters, Klara Arnoldi, Lyska Jooste, Joshua van der Nest

Middel/Middle:  Stefan Strydom, Tristan Graver, Christiaan de Jager, Jean McMurchy

Agter/Back:  Hanro Powell, Theanè Pelser, Marnè Pretorius, Shalom Nkomo

Afwesig/Absent:  Kate-Lynn Lombaard, Megan van den Heever & Karmia van Jaarsveldt

Graad / Grade 4

Gr 4

Links na regs / Left to right:

Voor/Front:  Abigail Crawford, Leanne Mathew, Marlia Spreeth, Ilonè Botha

Middel/Middle:  Liane van Zyl, Kareen Pulikkal, Saveri Kadampanalmana, Elena Kotze, Jethro Foord

Agter/Back:  Luan Herselman, Eleena Mathew, Ruan Bosch, Carli de Villiers, Jayden Schoeman, Liza Breed

Graad / Grade 5

Gr 5

Links na regs / Left to right:

Voor/Front:  Vincenzo de Lange, Wanga Mathebula, Kimara Rooplal, Luan Lubbe

Middel/Middle:  Siebert Wiid, Amelie Hattingh, Kgaogelo Malope, Siphokazi Mdluli, Anjè Stapelberg

Agter/Back:  Charlene Dhlamini, Chris-Marie Middel, Hope Ngomane, Lula Ndlovu, Juan de Jong

Afwesig/Absent:  Lohan Pelser

Graad / Grade 6

Gr 6

 

Links na regs / Left to right:

Voor/Front:  Henno Hattingh, Markus Muller, Faiz Muhammed, Mbali Motha

2de ry/2nd row:  Johann Grimbeek, Mohamed Abdallah, Rymert Spreeth

3de ry/3rd row:  Daniel Green, Rosemarie Oberholzer, Jenilee Nieuwenhuizen, Sinethemba Nkosi

Agter/Back:  Callum Crawford, Migael LÜdik, Olwami Maliba

Afwesig/Absent:  Daniel Marshall

Graad / Grade 7

Gr 7

Links na regs / Left to right:

Voor/Front:  Ruben le Roux, Nicola van Wyk, Alexis Rheeder, Lara Meintjies, Katy Park

Middel/Middle:  Khuleka Ndlovu, Cayden Leppan, Carmen Rothman, Kaila van den Heever, Victoria Sibambo

Agter/Back:  Raghav Rajeev, Terblanche de Kock, Darius Erasmus, Berno Venter, Kevin Pulikkal